Hakkımızda

Denizli’de 2018 yılında temizlik hizmeti alanında faaliyet göstermeye başlayan HİKMETOĞLU Temizlik sektörün bilindik kuruluşlarından biridir. Sektörde kurumsallaşan şirketimiz, güvenilir hizmet anlayışını göz önüne sererek müşterilerinin sağlıklı bir ortamda yaşamalarını amaçlamıştır.

Temizlik hizmeti veren uzman ekibimiz, uzun yıllara dayanan deneyimi ve titiz çalışmaları ile değerli müşterilerimize daha iyi olanakları sağlamakla yükümlüdür. Hijyen içeren, sağlıklı bir ortam yaratma amacıyla müşterilerimize profesyonel hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

İnşaat sonrası temizlik hizmeti ile tadilatın gerektirdiği moloz ve pislikleri ev sahipleri adına yok edip iç rahatlığıyla yaşayacağınız bir ortam sağlıyoruz.

Ofis, konut ve işyeri temizliği yanı sıra Dış cephesi temizliği hizmetini veren yetkili firmamız, ihtiyaç duyduğunuz ve sağlığınız için gerekli olan hijyenik ortamı sizin için temin etmek arzusundadır.

Kaliteli hizmet anlayışımız ve güler yüzlü personellerimizle yanınızda olmayı bir borç biliriz, alacağınız hizmet yanı sıra uygun fiyatlarımız ile yüzünüzü güldürmeyi hedefliyoruz.